Dvojité balenie lítiových batérií LIT-22 za špeciálnu cenuBatéria s kapacitou 5700 mAh ponúka až dvojnásobnú výdrž batérie v porovnaní s bežnými alkalickými batériami R8 (AA) a zaisťuje nepretržité snímanie bez prerušenia.Pomocou priloženého nabíjacieho kábla USB-C môžete batériu jednoducho nabíjať, zatiaľ čo integrovaný indikátor úrovne nabitia zobrazuje aktuálnu úroveň nabitia.SPYPOINT LIT-22 vám ponúka dlhú výdrž batérie a spoľahlivý výkon pre sériu SPYPOINT FLEX!
XTAR PD20W USB-C napájací zdroj s Power Delivery
Hľadáte výkonný a všestranný napájací zdroj pre vaše moderné zariadenia? XTAR PD20W je vaše riešenie! Tento pokročilý USB-C napájací adaptér s technológiou Power Delivery (PD) a podporou Quick Charge (QC) predstavuje budúcnosť nabíjania.
XTAR 18650 3500mAh RAW 10A 3,6V nechránený je založený na Li-ion technológii. Akumulátor IMR sa môže pochváliť dostatočným vybíjacím prúdom 10A, vďaka čomu je ideálny pre celý rad el. zariadení.
Nebaví vás meniť každú chvíľu batérie? Máme pre vás výborné riešenie. Pomocou oloveného akumulátora podstatne predĺžite výdrž vašej fotopasce a ušetríte si čas, ktorý by ste inak strávili chodením k nej. Aby ste mohli zapojiť akumulátor do fotopasce, potrebujete k nej dokúpiť napájací kábel so svorkami. Táto investícia sa vám však určite oplatí a nebudete ju ľutovať. Prevádzka vás vyjde oveľa lacnejšie ako neustále vymieňanie drahých batérií.
Ventilom riadený olovený akumulátor (Valve Regulated Lead Acid) je typ bezúdržbového akumulátora, ktorý je možné prevádzkovať v ľubovoľnej polohe, pretože elektrolyt nie je v tekutom stave. Hlavnou vlastnosťou akumulátoru sú spoľahlivosť, dlhá prevádzková životnosť, otrasuvzdornosť a vysoká kvalita spracovania.
Akumulátor s elektrolytom nasiaknutým do netkanej textílie zo skleného vlákna (Absorbed Glass Mat - AGM).
Najčastejšie využívaný akumulátor pre záložné zdroje UPS v pohotovostnom...
Ventilom riadený olovený akumulátor (Valve Regulated Lead Acid) je typ bezúdržbového akumulátora, ktorý je možné prevádzkovať v ľubovoľnej polohe, pretože elektrolyt nie je v tekutom stave. Hlavnou vlastnosťou akumulátoru sú spoľahlivosť, dlhá prevádzková životnosť, otrasuvzdornosť a vysoká kvalita spracovania.
Akumulátor s elektrolytom nasiaknutým do netkanej textílie zo skleného vlákna (Absorbed Glass Mat - AGM).
Vysokozáťažový akumulátor s možnosťou hlbšieho vybitia (HighRate).
Kvalitné Kodak batérie vhodné na napájanie fotopascí, nenabíjateľné, alkalické, s dlhou výdržou. Uvedená cena je za 4 kusy batérii, ktoré sa nachádzajú v jednom balení.
Lítiová batéria s najväčšou výdržou na svete s napätím 1,5V. Výdrž je až 11x dlhšia ako u alkalickej batérie. Vhodné pre outdoorové použitie aj do extrémnych podmienok (od -40 °C až do +60 °C). Uvedená cena je za 4 kusy batérii, ktoré sa nachádzajú v jednom balení.
Batéria značky EMOS je vhodná najmä pre fotopasce FOXcam, ktoré sú napájané napätím v rozmedzí 9-12V. Nominálne napätie batérie 12V a kapacita 7,2Ah zaručuje dlhodobú prevádzku na odľahlých miestach.
Pre dobíjanie batérie je potrebné nabíjačka, ktorú môžete taktiež zakúpiť v našom eshope. Nabíjačka je hybridná, vhodná pre obyčajné "auto batérie" tak aj pre bezúdržbové batérie EMOS.
Batéria značky EMOS je vhodná pre všetky typy fotopascí. Napätie 6V a kapacita 12Ah zaručuje dlhodobú prevádzku na odľahlých miestach. Olovený akumulátor.
Lítiové batérie Energizer Lithium Ultimate patria k najlepším batériám na trhu. Ich kvality oceníte predovšetkým v mrazivých podmienkach. Lítiové batérie sú schopné pracovať vo veľkých mrazoch až – 20 °C. Odporúčame používať, pokiaľ teploty klesajú pod 10 °C.
Pri inštalácii dodržte správnu polaritu.
Batéria SPYPOINT LIT-22 je výkonná, bezdrôtová a nabíjateľná voľba pre SPYPOINT FLEX. Batéria s kapacitou 5700 mAh poskytuje až dvojnásobnú výdrž batérie v porovnaní s tradičnými alkalickými batériami R8 (AA) a umožňuje nepretržité snímanie bez prerušenia. Pomocou priloženého nabíjacieho kábla USB-C môžete batériu jednoducho nabíjať, zatiaľ čo integrovaný indikátor úrovne nabitia zobrazuje aktuálny stav nabitia. SPYPOINT LIT-22 vám poskytuje dlhú výdrž batérie a spoľahlivý výkon pre SPYPOINT...
Nový zásobník pre Li-ion batéria ponúka použitie moderných Li-ion batérií 18650 a 21700 s vysokou kapacitou až 5000mAh. Pri použití batérií 18650 s kapacitou 3500mAh bude fotopasca schopná pracovať po dobu jedného mesiaca aj pri vysokom vyťažení. S početným odosielaním záznamov dokáže fotopasca na jedno nabitie odoslať približne 1450 fotografií. Pri použití batérií 21700 s kapacitou 4500mAh dosiahnete ešte lepšie výsledky.
Li-ion batérie sú určené pre zariadenia s veľkým odberom prúdu. Nové moderné elektrické prístroje sú napájané práve pomocou týchto batérií.Značka FOXcam neustále pracuje a vylepšuje fotopasce. Snažíme sa navrhovať fotopasce tak, aby s nimi boli používatelia spokojní a všetko dávalo zmysel.
Li-ion batérie sú určené pre zariadenia s veľkým odberom prúdu. Nové moderné elektrické prístroje sú napájané práve pomocou týchto batérií.Značka FOXcam neustále pracuje a vylepšuje fotopasce. Snažíme sa navrhovať fotopasce tak, aby s nimi boli používatelia spokojní a všetko dávalo zmysel.