YATE WAGTAIL Lyžiarske teleskopické palice
Kód: SH00042


Podrobný popis
Prútiky určené na skialpinizmus, freeride a zjazdové lyžovanie. Starostlivý výber materiálov zaisťuje, že sú pevné a ľahké zároveň. Horný diel je vyrobený z karbónu a opatrený dlhou rukoväťou z EVA peny, spodný diel je z hliníka. Uťahovanie pomocou rýchloupináku SPEED LOCK. Predĺžené penové rukoväte umožňujú pohodlný úchop v rukaviciach aj bez nich, nastaviteľné pútko z mäkkého popruhu nedreje do ruky. Oceľové hroty. Palice sú dodávané s dvoma tanierikmi. Veľký je špeciálne tvarovaný do hlbokého snehu a zároveň aby neprekážal pri chôdzi. Dlhý hrot s dvojitým závitom zabraňuje nechcenému vyskrutkovaniu tanierika.
Aký je význam slova Wagtail?
Trasochvost (wagtail) horský je podľa Českej spoločnosti ornitologické vtákom roku 2025. Trasochvost horský uprednostňuje predovšetkým horské a kopcovité oblasti, ktoré dávajú vodným tokom potrebný spád a charakter riečisk. Prečo práve trasochvost, keď je to celkom bežný vták? Pretože máme radi prírodu a hory obzvlášť a nechceme prehliadať ani bežné a pre niekoho obyčajné stvorenie, ktoré tieto oblasti obýva. Každá rastlina aj tvor majú v prírode svoje miesto a je na nás, aby sme im toto miesto ochránili.
| Materiál: | Karbón / alumínium 7075 |
| Počet dielov: | 2 |
| Farba: | čierna - zelená |
| Dĺžka: | 90 - 150 cm |
| Priemer tyčiek: | 18, 16 mm |
| Hmotnosť: | 420g / pár |
Všeobecné informácie o produkte
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Yate
Dodatočné parametre
| Kategória: | Trekové palice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Značka: | YATE |
| Materiál: | carbon / aluminium |
| Hrot: | oceľ |
| Rukoväť: | EVA pena |
.png)