YATE FALCON Teleskopické palice
Kód: SH00043


Podrobný popis
Ľahké a pevné trojdielne teleskopické palice s rukoväťou z EVA peny. Horný diel je vyrobený z karbónu, spodné dva diely z hliníka. Táto kombinácia materiálov zaisťuje dobrú pevnosť a zároveň nízku hmotnosť. Palice VULTURE sú určené pre turistiku a skialpinizmus. Uťahovanie pomocou rýchloupinákov SPEED LOCK. Predĺžené penové rukoväte umožňujú pohodlný úchop v rukaviciach aj bez nich, nastaviteľné pútko z mäkkého popruhu nedreje do ruky. Oceľové hroty. Palice sú dodávané s dvoma tanierikmi (veľký a malý) a gumovými krytmi na hroty.
Čo znamená názov VULTURE?
Supy (volture) sú výborní plachtári a pravidelne sa pohybujú vo výškach do šiestich kilometrov. Absolútny, dodnes neprekonaný výškový rekord medzi vtákmi, drží sup krahujový , ktorý sa pohyboval vo výške 11 300 metrov.
| Materiál: | Karbón / alumínium 7075 |
| Počet dielov: | 3 |
| Farba: | čierna - červená |
| Dĺžka: | 65 - 135 cm |
| Priemer tyčiek: | 16, 14, 12 mm |
| Hmotnosť: | 420g / pár |
Všeobecné informácie o produkte
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Yate
Dodatočné parametre
| Kategória: | Trekové palice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Značka: | YATE |
| Materiál: | carbon / aluminium |
| Hrot: | oceľ |
| Rukoväť: | EVA pena |
.png)