Termokamera Pard Landsat 256 Mini (19/30mm - 940nm LRF)
Kód: LA2M-19/30/940/LRF2
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

DPD a PACKETA
Slovensko aj EU
Súvisiaci tovar
Podrobný popis

Špecifikácia:
| Senzor | |
| Typ | Nechladený VOx (oxid vanádu) |
| Rozlíšenie (pixel) | 256*192 |
| Veľkosť pixelu (um) | 12*12 |
| NETD | ≤25 mK (0,025 °C) |
| Snímková frekvencia (Hz) | 50 |
| Detekčná vzdialenosť (m) | 900 |
| Optika | |
| Obrazový engine | IREA Pard |
| Objektív (mm) | 19/25 |
| Optické zväčšenie (x) | 3,2/4,2 |
| Digitálny zoom (x) | 2/4/6/8 |
| Zorné pole (horizontálne) | 9,2°/7° |
| Zorné pole (vertikálne) | 6,9°/5,3° |
| Zorné pole (diagonálne) | 11,5°/8,8° |
| Rozsah ostrenia | 3m-∞ |
| Zobraziť | |
| Typ | STE |
| Rozlíšenie (pixel) | 1024*768 |
| Režim scény | Mesto/Dážď/Les |
| Režim obrazu | WT-HOT/BK-HOT/IN-HOT/RD-HOT/SKY |
| Vzdialenosť od výstupku oka (mm) | 25 |
| Dioptrická korekcia (D) | -5~5 |
| Foto / Video | |
| Rozlíšenie fotografie (pixely) | 1024*768 |
| Formát fotografie | .JPG |
| Rozlíšenie videa (pixely) | 1024*768 |
| Formát videa | .MP4 |
| Skladovanie | Vstavaná pamäť EMMC (32 GB) |
| Hlavné funkcie | |
| Dosah detekcie LRF (m/yardy) | 1000/1200 |
| Obraz v obraze | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Nahrávanie v slučke | Áno |
| Horúca stopa | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Závierka | Mechanická uzávierka |
| Mikrofón | Áno |
| Aktualizácia firmvéru | Áno |
| IR iluminátor | |
| Výkon infračerveného žiarenia | 5W |
| Úroveň infračerveného osvetlenia | 3 úrovne |
| Dosah IR žiarenia (m) | 350 |
| Vlnová dĺžka IR (nm) | 850/940 |
| Pripojenie | |
| USB typu C | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Podporované aplikácie | PardVision2 |
| Napájací zdroj | |
| Typ batérie | Lítium Ion 18650*1 |
| Výstupné napätie (V) | 3.7 |
| Prevádzková doba (h) | ≤6 |
| Externý napájací zdroj (V) | Typ C |
| Charakteristika prostredia | |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Prevádzková teplota (℃/℉) | -30 ~ +55 / -22 ~ +131 |
| Materiál | |
| Bývanie | Hliníková zliatina |
| Objektív | Celosklenená šošovka s viacnásobnou antireflexnou vrstvou |
| Meranie | |
| Rozmery produktu (s IR iluminátorom a LRF, D x Š x V, mm) | 170*77*85 |
| NW/ks (s LRF a batériou, g) | 520 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multispektrálne / fúzne prístroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Značka: | PARD |
| Prísvit: | 940 nm |
| Rozlíšenie senzora: | 256 x 192 px |
| Rozostup pixelov: | 12 µm |
| Teplotná citlivosť: | < 25 mK |
| Diaľkomer: | laserový |
| Zväčšenie: | 3,2x, 4,2x |
| Priemer objektívu: | 19 mm, 25 mm |
| Rozlíšenie displeja: | 1024 x 768 px |
.png)