HUSKY Varič Sagitta
Kód: 1H0-0021
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

DPD a PACKETA
Slovensko aj EU
Podrobný popis
Ultraľahký plynový varič Sagita je nepostrádateľnou súčasťou každej outdoorovej výpravy, náročnej či nenáročnej. Váži len 45 g a liter vody privedie do varu do piatich minút (v ideálnych podmienkách).
Pripája sa k plynovej kartuši, a to závitom podľa EN 417 s rozmerom 7/16‘‘
Vysoká výhrevnosť.
| Hmotnosť | 45 g |
|---|---|
| Rozmery | 38 x 52 mm (otvorený) |
| Materiál | ušľachtilá nerezová oceľ, mosadz |
| Výkon | 2600W |
| Zapaľovanie | manuálne |
| Veľkosť trysky horáka | 0,27 mm |
| Čas varu | Približne 5 minút (na 1 liter) |
Ušľachtilá nerezová oceľ, mosadz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Variče, palivo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | HUSKY |
| Materiál: | ušľachtilá nerezová oceľ, mosadz |
| Výkon: | 2600W |
.png)