Termoska STANLEY The Stainless Steel All-in-One Thermal Food Jar 0.53L / 18oz
Kód: 10-01287-032
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

DPD a PACKETA
Slovensko aj EU
Podrobný popis
Jedálna termoska Stanley je výborná voľba. Praktická, s objemom 530ml. Praktický držiak zabráni strate lyžičky, ktorá je dodávaná k termoske. Viečko je šróbovacie a výborne tesní.
Farba: strieborná
Vyrobené z nerezovej ocele 18/8
Hmotnosť: 520 g
Objem: 530 ml
Tepelná výdrž - horúce: 12 hod
Tepelná výdrž - studené: 12 hod
Dodatočné parametre
| Kategória: | STANLEY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | STANLEY |
| Farba: | strieborná |
| BPA free: | áno |
| Materiál: | nerezová oceľ 18/8 |
| Objem: | 530 ml |
| Priemer: | 9,9 cm |
| Tepelná izolácia - horúce: | 12 hod |
| Tepelná izolácia - studené: | 12 hod |
| Výška: | 17,5 cm |
.png)