HUSKY Thermopro zimný spacák Fleury -20°C
Kód: HC0-0231
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

DPD a PACKETA
Slovensko aj EU
Podrobný popis
Spací vak Fleury je vyvinutý do extrémnych podmienok. Svojich priaznivcov si nájde medzi milovníkov horských expedícií, pretože zahreje aj pri veľmi nízkych teplotách. Je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov, ktoré zaručujúce nižšiu hmotnosť a objem vreca. Fleury je vybavený zatepľovacím golierom, vonkajším a vnútorným vreckom, dvojcestným zipsom s poistkou a ďalšími nevyhnutnosťami.
Vlastnosti:
- Výplň z Microfibre (100% polyester)
- Súčasťou štandardnej výbavy je zatepľovací golier na zvýšenie tepelného komfortu.
- Značkový, zateplený dvojcestný zips s poistkou pre jednoduchú manipuláciu.
- Ďalšia výbava : vonkajšie a vnútorné vrecko, tvarovaná oblasť nôh, vnútorná zatepľovacia léga, sťahovanie kapucne.
Špecifikácie:
| Náplň | Microfibre (100% polyester) |
|---|---|
| Konštrukcie | komorová |
| Vnútorný materiál | 100% nylon |
| Vonkajší materiál | 100% Nylon Ripstop |
| Príslušenstvo | kompresný obal |
| Hmotnosť | 1750g |
| Doporučená maximálna výška osoby | 195 cm |
| Rozmer zbalený | 40 x 23 cm |
| Rozmer | 85 x 210 cm |
Materiál:
VNÚTORNÝ MATERIÁL: 100% Polyamid (Nylon)
VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100% Nylon Ripstop
- Vysoká pevnost v tahu a oděru: díky ripstop vazbě se trhliny nešíří dále než po „čtvereček“ výztuže.
- Odolnost proti roztržení: právě kvůli ripstopové struktuře je materiál extrémně odolný vůči mechanickému poškození.
- Nízká hmotnost: i při velké pevnosti je materiál velmi lehký
Dodatočné parametre
| Kategória: | Thermopro |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | HUSKY |
| Farba: | blue/turquoise |
| Sezónne určenie: | Zima |
| Teplotné určenie: | -10 až -20°C |
| Možnosť rozšírenia: | Nie |
| Typ plnenia: | mikrovlákno |
| Hmotnosť spacieho vaku: | 1,21 - 2 kg |
| Výška postavy: | do 195 cm |
.png)