HUSKY Thermopro zimný spacák Fenela -15°C
Kód: HC0-0230


Podrobný popis
Spací vak Fenela je pripravený do náročných podmienok. Svojich priaznivcov si nájde u každého outdoorového nadšenca, ktorý bude spací vak využívať od jari do jesene. Oceníte jeho nízku hmotnosť a objem. Je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov, ktoré zaručujúce nižšiu hmotnosť a objem vreca. Fenela je vybavený zatepľovacím golierom, vonkajším a vnútorným vreckom, dvojcestným zipsom s poistkou a ďalšími nevyhnutnosťami.
Vlastnosti:
- Výplň z microfibre (100% polyester)
- Vysoká odolnosť, pohodlie a skvelé izolačné vlastnosti vďaka prvotriednym materiálom na vnútornej i vonkajšej strane.
- Súčasťou štandardnej výbavy je zatepľovací golier na zvýšenie tepelného komfortu.
- Značkový, zateplený dvojcestný zips s poistkou pre jednoduchú manipuláciu.
- Ďalšia výbava : vonkajšie a vnútorné vrecko, tvarovaná oblasť nôh, vnútorná zatepľovacia léga, sťahovanie kapucne.
Špecifikácie:
| Náplň | Microfibre (100% polyester) |
|---|---|
| Konštrukcie | komorová |
| Vnútorný materiál | 100% nylon |
| Vonkajší materiál | 100% nylon Ripstop |
| Príslušenstvo | kompresný obal |
| Hmotnosť | 1300g |
| Doporučená maximálna výška osoby | 195 cm |
| Rozmer zbalený | 35 x 18 cm |
| Rozmer | 85 x 210 cm |
Materiál:
VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100% Nylon Ripstop
- Vysoká pevnost v tahu a oděru: díky ripstop vazbě se trhliny nešíří dále než po „čtvereček“ výztuže.
- Odolnost proti roztržení: právě kvůli ripstopové struktuře je materiál extrémně odolný vůči mechanickému poškození.
- Nízká hmotnost: i při velké pevnosti je materiál velmi lehký
VNÚTORNÝ MATERIÁL: 100% Polyamid (Nylon)
Teplotné určenie:
KOMFORTNÁ TEPLOTA značí údaj, ktorý je pre výber spacieho vaku to pravé. Podľa aktuálnej normy sa pri tejto teplote za normálnych podmienok v spacom vaku pohodlne vyspí štandardná žena (25 rokov, 60 kg, 160 cm) v uvoľnenej polohe a nebude cítiť chlad.
LIMITNÁ TEPLOTA je údaj, ktorý ťa podľa aktuálnej platnej normy upozorňuje na spodnú teplotnú hranicu, pri ktorej sa za normálnych podmienok vyspí v spacom vaku štandardný muž (25 rokov, 70 kg, 173 cm) v schúlenej polohe a ešte nepociťuje chlad.
EXTÉMNA TEPLOTA je podľa aktuálnej platnej normy údaj, ktorý hovorí pozor. Tu sa o komfortnom spaní ani hovoriť nedá, podľa tejto teploty spací vak si určite nevyberaj. Po prekročení tejto teploty v lepšom prípade hrozí štandardnej žene (25 rokov, 60 kg, 160 cm) prechladnutie, v horšom prípade môže nastať aj vážne poškodenie zdravia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Thermopro |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | HUSKY |
| Farba: | blue/khaki |
| Sezónne určenie: | Zima |
| Teplotné určenie: | -15°C |
| Možnosť rozšírenia: | Nie |
| Typ plnenia: | mikrovlákno |
| Hmotnosť spacieho vaku: | 1,21 - 2 kg |
| Výška postavy: | do 195 cm |
.png)