HUSKY Thermopro trojsezónny spacák Fraser -10°C
Kód: HC0-0229


Podrobný popis
Spací vak Fraser sa hodí pre rôzne outdoorové aktivity. Je určený pre sezónu od jari do jesene a nezaskočí ho žiadne prvé chladnejšie mrazíky. Výhodou tohto spacáku je malý objem, takže sa vám skutočne zmestí do takmer každého batohu. Fraser je vybavený zatepľovacím golierom, vonkajším a vnútorným vreckom, dvojcestným zipsom s poistkou a ďalšími nevyhnutnosťami.
Vlastnosti:
- Výplň z Microfibre (100% polyester)
- Nízka hmotnosť 1050 ga malé rozmery v zbalenom stave.
- Vysokú odolnosť, pohodlie a izolačné vlastnosti zaručia špičkové materiály na vnútornej aj vonkajšej strane.
- Súčasťou štandardnej výbavy je zatepľovací golier pre ešte vyšší komfort.
- Značkový, zateplený dvojcestný zips s poistkou pre jednoduchú manipuláciu.
- Komfortnú výbavu dopĺňajú vonkajšie a vnútorné vrecko, kompresný obal, vnútorná zatepľovacia léga, sťahovanie kapucne.
Špecifikácie:
| Náplň | microfibre (100% polyester) |
|---|---|
| Konštrukcie | komorová |
| Vnútorný materiál | 100% nylon |
| Vonkajší materiál | 100% nylon Ripstop |
| Príslušenstvo | kompresný obal |
| Hmotnosť | 1050 g |
| Doporučená maximálna výška osoby | 195 cm |
| Rozmer zbalený | 34 x 17 cm |
| Rozmer | 85 x 210 cm |
Materiál:
VNÚTORNÝ MATERIÁL: 100% Polyamid (Nylon)
VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100% Nylon Ripstop
- Vysoká pevnost v tahu a oděru: díky ripstop vazbě se trhliny nešíří dále než po „čtvereček“ výztuže.
- Odolnost proti roztržení: právě kvůli ripstopové struktuře je materiál extrémně odolný vůči mechanickému poškození.
- Nízká hmotnost: i při velké pevnosti je materiál velmi lehký
Teplotné určenie:
KOMFORTNÁ TEPLOTA značí údaj, ktorý je pre výber spacieho vaku to pravé. Podľa aktuálnej normy sa pri tejto teplote za normálnych podmienok v spacom vaku pohodlne vyspí štandardná žena (25 rokov, 60 kg, 160 cm) v uvoľnenej polohe a nebude cítiť chlad.
LIMITNÁ TEPLOTA je údaj, ktorý ťa podľa aktuálnej platnej normy upozorňuje na spodnú teplotnú hranicu, pri ktorej sa za normálnych podmienok vyspí v spacom vaku štandardný muž (25 rokov, 70 kg, 173 cm) v schúlenej polohe a ešte nepociťuje chlad.
EXTÉMNA TEPLOTA je podľa aktuálnej platnej normy údaj, ktorý hovorí pozor. Tu sa o komfortnom spaní ani hovoriť nedá, podľa tejto teploty spací vak si určite nevyberaj. Po prekročení tejto teploty v lepšom prípade hrozí štandardnej žene (25 rokov, 60 kg, 160 cm) prechladnutie, v horšom prípade môže nastať aj vážne poškodenie zdravia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Thermopro |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | HUSKY |
| Farba: | blue/grey |
| Sezónne určenie: | 3-sezóny |
| Teplotné určenie: | 0 až -10°C |
| Možnosť rozšírenia: | Nie |
| Typ plnenia: | mikrovlákno |
| Hmotnosť spacieho vaku: | do 1,2 kg |
| Výška postavy: | do 195 cm |
.png)